Дата: 13.10.2022 08:54

До відома власників будинків, які прихистили внутрішньо-переміщених осіб та подавали заяви на компенсацію витрат.

В зв’язку зі змінами до постанови КМУ № 333, від 30 вересня 2022 р.№1094 вже за жовтень право на компенсацію витрат будуть мати громадяни:

• що розмістили ВПО з переліку громад визначеному у  наказі №75 Мінреінтеграції.

Переглянути перелік громад можна за посиланням https://document.vobu.ua/doc/15017

• або житло яких зруйноване або пошкоджене внаслідок бойових дій спричинених військовою агресією Російської Федерації про що є офіційне підтвердження (лист, довідка) від Органів місцевого самоврядування за місцем знаходження нерухомого майна.

Згідно змін (наказ №75) компенсація витрат за прихисток ВПО, які офіційно зареєстровані в м.Київ та Київській області з 01.10.2022 року надаватися не буде.