Президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими у війні.

Дата: 17.03.2022 10:13

Про це глава держави повідомив 16 березня у своєму відеозверненні.
Хвилина мовчання проходитиме щоранку о 9:00 на всій території України.

За словами президента, українці згадуватимуть усіх, хто віддав життя у цій війні - військових, цивільних, дорослих та дітей.

«Сьогодні я підписав важливий указ про загальнонаціональну хвилину мовчання для вшанування пам?яті всіх українців, які загинули у нашій вітчизняній війні. Усіх, кого ми втратили через вторгнення Росії. Через терор, розв?язаний окупантами. Щоранку о 9-й годині на всій території нашої держави будемо згадувати українців, які віддали своє життя. Усіх, хто воював. Усіх військових і усіх цивільних. Дорослих і дітей. Усіх, хто міг би ще жити, якби Росія не почала цю війну», – заявив Зеленський під час звернення 16 березня.

Як йдеться в указі, він набуває чинності з дня підписання.

Шановні жителі Ромоданівської громади давайте відноситись з повагою до даного указу. Необхідно вшановувати пам’ять тих, хто віддав життя за свободу України усіма можливими способами!

Слава Україні! Вічна пам’ять Героям!