Moderna забезпечує один із найкращих захистів від COVID-19

Дата: 03.02.2022 08:56

- мРНК-вакцину Moderna від COVID-19 використовують у понад 80 країнах світу, зокрема й в Україні. Вона добре захищає від важкого перебігу хвороби, викликаного штамом “Омікрон”.

- За даними американського дослідження, ефективність мРНК-вакцин проти госпіталізації внаслідок інфікування варіантом «Омікрон» становить 81% протягом 6 місяців після введення двох доз, після 6 місяців знижується до 57% та поновлюється до 90% після бустерної дози.

- Україна зараз має понад 2 млн доз вакцини Moderna, вона доступна в усіх куточках країни. Запишіться на щеплення від COVID-19, або на бустерну дозу, якщо з часу отримання другої дози вже минуло 6 місяців. Перелік та контакти пунктів та центрів – на vaccination.covid19.gov.ua/list.