Вітання голови Миргородської райдержадміністрації Віктора Іваненка із Щедрим вечором:

Дата: 13.01.2022 15:23

Дорогі жителі Миргородського району!

Від щирого серця хочу привітати вас із Щедрим вечором!

Бажаю, щоб сьогодні разом з веселими щедрівками до ваших домівок прийшли добробут, мир, щастя та благополуччя.

Це свято, коли потрібно залишити позаду все погане і відкрити серце для нових і світлих змін. Сподіваюсь, що цей рік буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе впевненість у завтрашньому дні. Нехай незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі та негаразди.

Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, життєвих гараздів та невичерпного натхнення. Хай панують у ваших домівках взаєморозуміння та любов!

Веселих вам свят та дзвінких щедрівок!

З повагою,

Віктор Іваненко,